У Словʼянську чоловік відкрив вогонь під час перевірки документів: загинув поліцейський

Вбивство поліцейського у Слов'янську: що відомо

Фото: Нацполіція

У Словʼянську вбили поліцейського, наразі правоохоронці працюють на місці інциденту та розшукують зловмисника, який втік з місця події.

Вбивство поліцейського у Словʼянську

Правоохоронці працюють на місці вбивства поліцейського у Словʼянську, повідомляє Національна поліція України.

Подія сталася сьогодні близько 11:30. Під час перевірки документів у підозрілого чоловіка той відкрив вогонь по наряду поліції.

Від отриманих вогнепальних поранень на місці загинув капітан поліції Олег Захаренко, старший дільничний офіцер поліції відділу поліції № 4 Краматорського районного управління поліції.

Зловмисник втік. Тривають заходи щодо його затримання. На місці працюють всі профільні служби.

Нагадаємо, що 27 січня очільник Національної поліції України Іван Вигівський повідомив, що в Черкаській області чоловік, якого розшукували за вчинення вбивства, під час затримання відкрив прицільний вогонь по правоохоронцях.

Унаслідок стрілянини загинули четверо поліцейських, п’ятий був госпіталізований. Нападника ліквідували спецпризначенці.

Читайте також
На Полтавщині до 20 осіб напали на групу ТЦК: постраждали військові та правоохоронці
Ангеліна Малиновська редакторка стрічки