Манчестер Сіті без проблем обіграв Лідс у матчі 17-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустріч на стадіоні Елланд Роуд у Лідсі завершилася перемогою містян з рахунком 3:1.
Підопічні Хосепа Гвардіоли не в останню чергу святкували перемогу завдяки дублю норвезького форварда Ерлінга Голанда. 22-річний футболіст встановив новий рекорд АПЛ, відзначившись вже 20 разів у воротах суперника у 14 матчах.
Але сама гра проти Лідса запам’яталася не лише завдяки рекорду Голанда. Наприкінці матчу, коли містяни вели у рахунку 3:1, наставник Сіті Гвардіола у пориві гніву випадково жбурнув ногою пляшку з водою.
Пляшка влучила у тренера клубу Лідс. Пеп миттєво відреагував, схопився за голову та побіг вибачатися.
Видання Mirror повідомляє, що Гвардіола відразу ж попросив вибачення у постраждалого.
Іспанський фахівець не впорався з емоціями, коли його підопічні не реалізували чергову нагоду біля воріт суперника.
У турнірній таблиці АПЛ Манчестер Сіті (35 очок) наразі йде на другій позиції, поступаючись Арсеналу (40). В обох команд по 15 матчів в активі. На третій позиції наразі Ньюкасл Юнайтед (33). Далі йдуть Тоттенгем Готспур, МЮ та Ліверпуль.