ЄС організує навчання для 40 тис. українських військових до кінця року

ЄС організує навчання для 40 тис. українських військових до кінця року

Фото: Генштаб ЗСУ

В Європейському Союзі планують здійснити військові навчання для 40 тис. українських солдатів до кінця поточного року.

Про це повідомив високий представник Європейського Союзу з питань закордонних справ і політики безпеки Жозеп Боррель після закінчення неформального засідання міністрів оборони ЄС в Іспанії.

– Нам потрібно робити більше і швидше. Я все ще вважаю, що нам потрібно робити більше і швидше, і я запропонував міністрам об’єктивно збільшити завдання до 40 тис. українських солдатів, які навчаються до кінця року. Це важливо, щоб реагувати на зростаючі потреби української армії, – зазначив Боррель.

Він додав, що це має відбуватися в рамках тренувальної місії Євросоюзу EUMAM. Наразі заплановано навчання близько 25 тис. солдатів.

Євросоюз планує збільшити навчання, щоб тренувати до 40 тис. українських військових. Більше жодних подробиць не повідомляють публічно.

Читайте також
Навчання українських пілотів на F-16. Румунія та Нідерланди погодили створення тренувального центру

Джерело: Рікард Юзвяк

Юлія Захарченко редакторка стрічки
Категорії: Світ