ХАМАС звільнив двох ізраїльських заручниць – що відомо

ХАМАС звільнив з полону двох ізраїльських заручниць

Терористична організація ХАМАС звільнила з полону двох цивільних жінок за посередництва Єгипту та Катару. Двох літніх ізраїльтянок відпустили через гуманітарні причини та їхній стан здоров’я.

За даними видання The Times of Israel, заручниць звільнили на контрольно-пропускному пункті Рафах, що на кордоні з Єгиптом.

За інформацією журналістів видання, 85-річну Йохевед Ліфшиц та 79-річну Нуріт Купер оглянули медики, щоб надати необхідну допомогу.

Що таке рух ХАМАС

ХАМАС визнано терористичною організацією в Ізраїлі, США, країнах Євросоюзу, Великій Британії та інших державах. Він здійснює збройну боротьбу проти Ізраїлю.

Наразі ХАМАС утримує контроль у секторі Гази, а ФАТХ (одна з політичних партій Палестинської автономії) на чолі з головою Палестинської національної адміністрації Махмудом Аббасом контролює Західний берег річки Йордан.

ХАМАС періодично атакує Ізраїль з території сектору Гази. Бойовики запускають ракети з житлових районів, облаштовують штабні приміщення у будинках, використовуючи цивільне населення як живий щит.

Читайте також
ХАМАС звільнив двох американських заручниць, викрадених під час першого нападу на Ізраїль

Джерело: The Times of Israel

Фото: Hostages and Missing Families Forum

Юлія Захарченко редакторка стрічки
Категорії: Світ