На суботу, 26 березня 2022, погодили 10 гуманітарних коридорів для евакуації населення із низки населених пунктів Київської, Луганської, Донецької областей.
Про це повідомила віцепрем’єр-міністр – міністр з питань реінтеграції окупованих територій Ірина Верещук на брифінгу.
Донецька область
З Маріуполя до Запоріжжя можна виїхати на власному автотранспорті. Безоплатно дозаправити автівки маріупольці зможуть у Бердянську за адресою Мелітопольське шосе, 87-Б.
— Через блокування окупантами автобусів на блокпостах сьогодні централізованої евакуації маріупольців, на жаль, не буде, — зазначила Ірина Верещук.
Для отримання необхідної допомоги у Бердянську варто звертатися до гуманітарних штабів: 3-62-76, 3-52-52 і за мобільними номерами 097-551-59-17, 050-439-75-29.
Також маріупольці можуть звертатися за допомогою у Запоріжжі за телефоном — 095-220-41-11, 067-220-41-12 і 0 800 503 508.
Київська область
Із села Плесецьке до Фастова. Місце зборів — будинок сільради на вулиці Центральна, 57. Автобуси для евакуації відправлять із Фастова.
Село Северинівка — Білогородка. Місце зборів — вулиця Івана Мазепи, 20. Автобуси для евакуації прибудуть з Білогородки.
Бородянка — Біла Церква. Місце зборів — вул. Центральна, 331.
Із сіл Червона Слобода, Рожа та Синяки — Біла Церква. Місце зборів — торговельний центр на вулиці Лесі Українки, 46 у селі Червона Слобода.
— Славутич, Димер, Іванків — ми чуємо вас, ми знаємо, що ви потребуєте маршрутів. Ми над цим працюємо, — наголосила Ірина Верещук.
Луганська область
Рубіжне. Місце зборів – вулиця Чехова, 11.
Селище Нижнє. Місце зборів – вулиця Паркова, 13.
Місто Лисичанськ. Місце зборів – вул. 40 років Перемоги, вул. Сосюри, 324.
Попасна – місце зборів на вул. Первомайській, 42.
Сєвєродонецьк – місце зборів на проспекті Хіміків, 28.
Місто Гірське. Місце зборів: вул. Гагаріна, 13. Автобуси для евакуації та гуманітарну допомогу відправлять з міста Бахмут.