Під Чорнобаївкою буряти та чеченці влаштували перестрілку через награбоване

Російські військові_військові РФ_армія Росії_військові Росії

Фото: сс

Окупаційні війська РФ влаштували перестрілку між собою через награбовану здобич та небажання йти у наступ.

Про це повідомило Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

– В окупованій Киселівці (Чорнобаївська сільська громада Херсонської області) відбулась перестрілка між військовими РФ чеченської та бурятської національностей. В нічному інциденті відзначились понад 50 учасників з кожного боку. Точна кількість поранених і загиблих наразі невідома, – повідомили розвідники.

Зазначається, що причиною міжетнічного конфлікту стало небажання бурятів вести наступальні бойові дії та нерівноправність умов з чеченцями.

– Останні взагалі не бувають на передовій, залишаючись в тилу лише як “загороджувальні загони”. Їхнє завдання – спонукати підрозділи окупантів до активних дій. Тобто відкривати вогонь по тому, хто намагається відступати, – йдеться у повідомленні.

В ГУР назвали ще одну причини перестрілки – нерівномірність розподілу награбованого. Так, основний “зиск” від мародерства отримують ті ж чеченці.

– З причини небажання брати участь у наступальних діях виник конфлікт між командирами та особовим складом підрозділів ЗС РФ в окупованій Федорівці Запорізької області. Росіяни жаліються місцевим жителям на обман під час підписання контрактів та отримання згоди на участь у бойових діях, – йдеться у повідомленні.

Розвідники з’ясували, що російським контрактникам була обіцяна операція за “кримським сценарієм”. Тобто відсутність спротиву з боку України, виділення житла на зайнятих територіях та спокійне проходження служби.

– Побачивши реальну картину, багато росіян відмовились вести подальшу службу. Це спричинило конфлікт, розбиратися в якому прибули представники ФСБ, – розповіли в ГУР.

Водночас частина військовослужбовців після проведених допитів була відвезена в невідомому напрямку, а до місця несення служби вони не повернулись.

Нагадаємо, наприкінці березня російський вертоліт знищив своїх же солдатів на Харківщині.

Читайте також
Героїчна оборона та ракетні обстріли мирних міст: хронологія 71 дня війни в Україні

Джерело: ГУР МО

Ілля Нежигай редактор стрічки
Категорії: Україна