Наводили ракети на школи у Слов’янську: СБУ затримала двох агентів РФ

СБУ

Фото: СБУ

Співробітники Служби безпеки України затримали двох агентів РФ, які наводили російські ракети на школи у Слов’янську.

За даними слідства, зловмисники збирали розвіддані про місця дислокації та маршрути переміщення підрозділів Сил оборони на Донеччині.

– Крім цього, вони передавали агресору локації соціальних об’єктів, зокрема загальноосвітніх навчальних закладів у Слов’янську. Отримані відомості окупанти планували використати для здійснення прицільних ракетних ударів по українському місту, – повідомили в СБУ.

Ворожими поплічниками виявились двоє місцевих жителів, які працювали на підконтрольну спецслужбам РФ “народную милицию ДНР”.

Комунікацію вони підтримували через анонімні месенджери, а для передання закритих даних використовували спеціально створений чат-бот.

– Саме там зловмисники викладали інформацію про рух військової техніки ЗСУ, а також геолокації українських шкіл. Свої “звіти” доповнювали фотоматеріалами і детальним описом прилеглої місцевості. Для конспірації один з інформаторів назвав свій акаунт жіночим ім’ям, – йдеться у повідомленні.

Фото: СБУ
Фото: СБУ
Фото: СБУ

Під час обшуків правоохоронці виявили мобільні телефони і ноутбуки із доказами підривної діяльності.

Наразі фігурантам повідомлено про підозри. Суд обрав їм міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Читайте також
Хотів надати РФ дані про українських силовиків: СБУ затримали зрадника на виїзді з України
Джерело: СБУ
Валентина Чорна редакторка розділу Стиль життя
Категорії: Україна