Російські військові перетворюють морський порт у Маріуполі на військову базу – Андрющенко

Російські військові перетворюють морський порт у Маріуполі на військову базу – Андрющенко

Російські військові поступово перетворюють Маріупольський морський порт на військову базу.

Про це розповів радник мера Маріуполя Петро Андрющенко.

– Через замулення каналу поки до акваторії порту можуть заходити судна з невеликою оснасткою, як, класу річка-море РМ3. Однак, це не є перешкодою щодо налогодження постачання військового обладнання у весняний період судноплавства. Поки фіксуємо поодинокі несистемні заходження в порт РМ3 з будматеріалами та контейнерами невідомого змісту, – розповів Андрющенко.

У порту розпочали роботи з розділення причалів на умовно цивільні та умовно військові.

Читайте також
130-метрова черга за “гуманітаркою”: у мережі показали Маріуполь на початку літа з космосу

За його словами, частину працівників-маріупольців у третій декаді грудня “відкомандирували” до Криму. Після цього зв’язок з ними зник, родичам невідомо, де вони перебувають. Натомість туди завезли працівників з Росії.

Також Андрющенко додав, що у бік півночі Донецької області відновився рух ворожої техніки. Також повідомляється про велике накопичення військової техніки та живої сили перед в’їздом до Бердянська з Маріупольського кільця.

Фото: Петро Андрющенко

Маліновська Ангеліна редакторка стрічки
Категорії: Україна