У Каховці окупанти вилучають гривні, а в Донецьку ставлять на облік 17-річних хлопців – Генштаб

У Каховці окупанти вилучають із магазинів гривні – Генштаб

Фото: Генштаб ЗСУ

В окупованій Каховці, що на Херсонщині, російські загарбники намагаються зупинити обіг гривні – погрозами вилучають українську національну валюту в людей.

Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ.

Російські загарбники здійснюють рейди торговельними точками та погрожують вилученням не лише готівки, а й товару, у разі виявлення українських грошей.

У Донецьку з 1 січня окупаційні військові комісаріати почала збір інформації про громадян 2006 року народження для постановки на військовий облік. Тобто зараз таким юнакам лише по 17 років.

А в місті Старобільськ Луганської області росіяни посилили адміністративний та контррозвідувальний режими – все через ефективні вогневі ураження Збройними силами України позицій окупантів поблизу.

Російські загарбники перевіряють мобільні телефони місцевих жителів. Особливо звертають у вагу на тих людей, в чиїх телефонах є номери абонентів українських операторів зв’язку.

Читайте також
Окупанти переодягаються у цивільне і вишукують партизанів – мер Мелітополя
Джерело: У Каховці окупанти вилучають гривні, а в Донецьку ставлять на облік 17-річних хлопців – Генштаб | Факти ICTV
Марта Бондаренко редакторка стрічки
Категорії: Україна