Сили спеціальних операцій України продовжують системно завдавати ударів по тиловій інфраструктурі російських військ, знищуючи склади та місця зосередження живої сили окупантів.
ССО знищили склади та живу силу окупантів
У ніч проти 1 грудня підрозділи ССО провели чергову операцію з використанням ударних БПЛА, уражаючи визначені цілі в Донецькій та Луганській областях.
У Донецькій області дрони ССО знищили місце накопичення особового складу противника в населеному пункті Покровськ.
Крім того, у н. п. Білоярівка було завдано результативного удару по складу боєприпасів 51 ЗВА.
На Луганщині спецпризначенці уразили склад паливно-мастильних матеріалів 3 мотострілецької дивізії в н. п. Денежникове.
Сили спеціальних операцій наголошують, що продовжать застосовувати асиметричні методи, спрямовані на послаблення наступального потенціалу російської армії.
Нагадаємо, українські спецпризначенці уразили район зберігання та пуску ударних безпілотників Shahed у тимчасово окупованому Криму.

