Україна готує санкції проти 3 тис. представників військово-промислового комплексу РФ

Санкції проти РФ

Фото: Vladimir Polikarpov | Dreamstime.com

Уряд підготував на розгляд РНБО новий санкційний список, до якого включено 3 тис. представників військово-промислового комплексу РФ.

Відповідне рішення ухвалила сьогодні Міжвідомча робоча група з питань реалізації державної санкційної політики під головуванням першого віцепрем’єр-міністра – міністра економіки Юлії Свириденко.

– Ми маємо пакет з понад 3 тис. фізичних та юридичних осіб ВПК держави-терориста та постачальників російської армії, а також військового керівництва РФ. А фактично – понад 3 тис. осіб, безпосередньо причетних до вбивств українців, – уточнила вона.

За її словами, триває також підготовка ще одного пакету санкцій щодо російського ВПК.

Вони набудуть чинності після ухвалення Радою національної безпеки та оборони та відповідного указу президента Володимира Зеленського.

У жовтні Володимир Зеленський затвердив санкції проти 2 507 фізичних та 1 374 юридичних осіб. У ньому – російські олігархи та родичі Путіна.

Читайте також
Деякі санкції проти Росії можуть залишитися чинними після закінчення війни – глава Мінфіну США
Джерело: Україна готує санкції проти 3 тис. представників військово-промислового комплексу РФ | Факти ICTV
Валентина Летяк редакторка стрічки
Категорії: Політика