Б’ють на всіх напрямках: російський військовий про успіхи ЗСУ на Донеччині – перехоплення ГУР

Перехоплення ГУР – бої на Донецькому напрямку – про що говорять окупанти

Фото: Генштаб ВСУ

Військовий Російської Федерації, який перебуває на Донецькому напрямку, розповідає матері про успіхи ЗСУ та натякає, що відмовиться далі воювати проти України.

Про це свідчить перехоплена Головним управлінням розвідки Міністерства оборони України розмова загарбника з матір’ю. Окупант розповів, що він разом з іншими росіянами переміщується в інші місця, однак вони не стануть безпечнішими для тих, хто воює проти України.

– Я знаю. Наших б’ють просто на всіх напрямках. Я додому збираюся. Красний Лиман (стара назва м. Лиман – Ред.) – жорсткі бої вже три тижні. Тут вже не напівкільце, тут набагато гірше, – наголосив російський військовий.

У Головному управлінні розвідки наголосили, що за кожний воєнний злочин Російської Федерації, скоєний проти України, відбудеться справедлива відплата.

Читайте також
Наєв розповів, як офіцер розвідки ЗСУ зіпсував плани РФ захопити Одесу
Джерело: Минобороны
Юлія Захарченко редакторка стрічки
Категорії: Суспільство