У час епідемії вони щодня ризикують своїм здоров’ям, перевозячи тисячі пасажирів і при цьому є майже зовсім не захищеними. Водії автобусів, тролейбусів та трамваїв не мають елементарних умов захисту та навіть праці. На кінцевих зупинках відсутні кімнати відпочинку, де люди могли хоча б сходити в туалет та помити руки. А ті, що є – це повна антисанітарія.
Відпрацьовані водіями понаднормові години не оплачують, а зарплату затримують. Київпастранс вкотре проблеми в цьому не бачить і змінювати нічого не хоче. Деталі у сюжеті Наталі Жуковської.
Нагадаємо, у Києві розробляють додаткові маршрути наземного транспорту, які дублюватимуть маршрути метро.

