У Вінниці родина отруїлася консервованими грибами – сім осіб у реанімації

У Вінниці родина отруїлася консервованими грибами – сім осіб у реанімації

Фото до: У Вінниці родина отруїлася консервованими грибами – сім осіб у реанімації

20 січня у Вінниці 7 людей з однієї родини потрапили до реанімації лікарні з серйозним отруєнням.

Причиною госпіталізації стало вживання консервованих грибів. За повідомленням начальниці Вінницького міського управління Держпродспоживслужби Ірини Односталко, люди придбали їжу на ринку у приватного продавця, пише УНН.

Стан людей оцінюється як середньої тяжкості. Діти та літні люди не постраждали.

Під час перевірки, яку Держпродспоживслужба відправила на ринок, продуктів вже виявлено не було.

Читайте: Корпоратив закінчився у лікарні. На Львівщині у готелі отруїлося 11 осіб

У відомстві наголошують, що консервована продукція домашнього виготовлення є незаконною. У Держпродспоживслужбі готуються посилити контроль за її реалізацією.

Нагадаємо, у жовтні минулого року в дитячому садку на Хмельниччині отруїлися 36 дітей.