20 січня у Вінниці 7 людей з однієї родини потрапили до реанімації лікарні з серйозним отруєнням.

Причиною госпіталізації стало вживання консервованих грибів. За повідомленням начальниці Вінницького міського управління Держпродспоживслужби Ірини Односталко, люди придбали їжу на ринку у приватного продавця, пише УНН.

Стан людей оцінюється як середньої тяжкості. Діти та літні люди не постраждали.

Зараз дивляться

Під час перевірки, яку Держпродспоживслужба відправила на ринок, продуктів вже виявлено не було.

Читайте: Корпоратив закінчився у лікарні. На Львівщині у готелі отруїлося 11 осіб

У відомстві наголошують, що консервована продукція домашнього виготовлення є незаконною. У Держпродспоживслужбі готуються посилити контроль за її реалізацією.

Нагадаємо, у жовтні минулого року в дитячому садку на Хмельниччині отруїлися 36 дітей.

Пов'язані теми:

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.