Під Києвом вбили поліцейського

Під Києвом вбили поліцейського

Фото до: Під Києвом вбили поліцейського

У Київській області вбили дільничного офіцера Вишгородської поліції. Його без свідомості знайшли колеги.

Хлопець довго не виходив на зв’язок і співробітники поліції вирішили приїхати на місце проживання офіцера. Там вони і знайшли його мертвим.

Чоловік помер від крововиливу у головний мозок, внутрішньочерепної травми.

Відомо, що напередодні ввечері поліцейський поза службою відпочивав у клубі. Там між відпочиваючими почалася бійка. Чоловік намагався розняти їх, у результаті чого і отримав декілька ударів по голові. Він впав, проте незабаром його привели до тями і він пішов додому.

Відкрито кримінальну справу.

Читайте: У Борисполі чоловік напав на поліцейського

До речі, у місті Пологи Запорізької області двоє поліцейських поранено внаслідок вибуху гранати.

Джерело: Нацполіція
Ангеліна Малиновська редакторка стрічки