На Запоріжжі чоловік кинув гранату в поліцейських: двох поранено
Почалося все з анонімного дзвінка до поліції у Пологах.
Коли група реагування виїхала на виклик, за вказаною адресою, їх зустрів чоловік, який посеред вулиці кинув у правохоронців гранату.
Внаслідок вибуху двоє офіцерів поліції – Едуард Лук’яненко та Кирило Міхов – отримали контузію та осколкові поранення рук і ніг.
Зараз дивляться
Проте їм вдалося затримали злочинця.
Читайте: Стрілянина в Києві: поранено поліцейського, на місці знайдено труп
До слова, у квітні 2018 року у Черкасах чоловік із ножем напав на поліцейських у відділку, тоді постраждали троє правоохоронців.
Пов'язані теми:
Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.


