У Шостці на Сумщині у результаті вибуху до лікарні з опіками різного ступеню тяжкості госпіталізовані дві працівниці пекарні.
Спалах газоповітряної суміші стався в той момент, коли 48-річна працівниця пекарні відкрила двері до туалетної кімнати. Вона найбільше постраждала від опіків: лікарі діагностували у неї ураження 15% тіла, зараз потерпіла у реанімації.
Її 47-річна колега також зазнала опіків.
Читайте: Зачепив стегнову артерію: на Харківщині чоловік випадково вбив себе сокирою
Внаслідок спалаху в приміщенні пошкоджено шибки вікон, частково зруйновані міжкімнатні перегородки та туалетна кімната.
За фактом умисного знищення або пошкодження майна шляхом вибуху відкрито кримінальне провадження.
Нагадаємо, 25 вересня в окупованому Донецьку загорівся та почав вибухати склад боєприпасів бойовиків “ДНР”.

