У Шостці на Сумщині у результаті вибуху до лікарні з опіками різного ступеню тяжкості госпіталізовані  дві працівниці пекарні.

Спалах газоповітряної суміші стався в той момент, коли 48-річна працівниця пекарні відкрила двері до туалетної кімнати.  Вона найбільше постраждала від опіків: лікарі діагностували у неї ураження 15% тіла, зараз потерпіла у реанімації.

Її 47-річна колега також зазнала опіків.

Зараз дивляться

Читайте: Зачепив стегнову артерію: на Харківщині чоловік випадково вбив себе сокирою

Внаслідок спалаху в приміщенні пошкоджено шибки вікон, частково зруйновані міжкімнатні перегородки та туалетна кімната.

За фактом умисного знищення або пошкодження майна шляхом вибуху відкрито кримінальне провадження.

Нагадаємо, 25 вересня в окупованому Донецьку загорівся та почав вибухати склад боєприпасів бойовиків “ДНР”.

Джерело: Нацполіція

Пов'язані теми:

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.