Сіамські близнюки померли у Чернівецькій обласній дитячій лікарні

Немовля

Фото: Pixabay

Дівчатка-сіамські близнюки, які народилися з одним тілом та двома головами, померли ввечері у суботу, 5 жовтня.

В обласній лікарні вони перебували три дні, їхній стан оцінювали як вкрай важкий.

За словами медиків, мати жодного разу не відвідувала дітей, лише батько приносив засоби догляду.

Читайте: Американка через помилку лікарів народила дитину іншої раси

Нагадаємо, у чернівецькому пологовому будинку №2 у ніч проти 28 вересня народилися сіамські близнюки – дівчатка з одним тілом та двома головами.

Жителька Чернівецької області відмовилася переривати вагітність через релігійні переконання, хоча патологію діагностували ще у період вагітності. Близнюки народилися передчасно – у 33 тижні.

Джерело: УНІАН
Валентина Летяк редакторка стрічки