Вкрала майже 3 млн грн: у Києві судитимуть бухгалтера університету

бухгалтер

У Києві підозрюють бухгалтера закладу вищої освіти у привласненні коштів. За роки роботи жінка вкрала майже 3 млн грн.

Правоохоронні органи викрили нестачу державних коштів у закладі та провели аудит. У результаті перевірки були виявлено, що громадянка 1967 року народження забирала частину коштів, які студенти сплачували за навчання.

За період роботи в університеті (2016-2020 рр.) вона нажилася на майже 3 млн грн. Наразі бухгалтера звільнено, поліція повідомила їй про підозру. За скоєний злочин їй загрожує позбавлення волі від трьох до восьми років або обмеження волі від трьох до п’яти років.

Читайте також
Заробив на онкохворих 10 млн: у Києві судитимуть працівника Інституту раку

На Київщині бухгалтер крала гроші дитсадка

У місті Васильків Київської області викрили бухгалтера міської ради. Жінка привласнила близько 80 тис. грн, які призначалися для харчування у дитячих садках. Для цього вона підробляла усю необхідну документацію.

Джерело: Вкрала майже 3 млн грн: у Києві судитимуть бухгалтера університету | Факти ICTV
Людмила Богданова редакторка стрічки