В районі повітряного простору Києва було зафіксовано десять ракет під час масованого ракетного російського обстрілу України у понеділок, 5 грудня.
Оновлено о 17:20. Як повідомили у Київській міській військовій адміністрації, сили ППО знищили дев’ять ворожих об’єктів.
Голова КОВА Олексій Кулеба зазначив, що російські окупанти завдали ракетного удару по об’єкту інфраструктури в Київській області.
— У нас є вдалі приклади того, як відпрацювала протиповітряна оборона. На жаль, окрім цього, є влучання в об’єкт інфраструктури, – сказав він в ефірі національного телемарафону.
Кулеба зазначив, що “чіткіша аналітика того, що сталося,” буде надана протягом двох годин, але водночас наголосив, що поки не видно критичних наслідків.
Очільник поліції у Київській області Андрій Нєбитов повідомив у Telegram-каналі, що поліція області у полі зафіксувала уламки однієї зі збитих ворожих ракет.
Він зазначив, що правоохоронці оглядають місце події та фіксують наслідки знешкодженої силами ППО ракети.
Фото: Андрій Нєбитов
Раніше на всій території України, окрім тимчасово окупованого Криму, було оголошено повітряну тривогу.
Голова ОВА Олексій Кулеба підтвердив роботу ППО на Київщині.
Він закликав залишатися в укриттях та безпечних місцях через підвищену небезпеку.
— Підвищена небезпека – рух ракет у сторону області. Стежте за інформацією з офіційних джерел. Нічого не фотографуємо та не викладаємо у мережі!
Повідомлялося й про вибухи та роботу ППО у Дніпропетровській області, а також про вибухи у Полтавській та Харківській областях. Попередньо, нашим Повітряним силам вдалося збити кілька ракет.
Фото: Андрій Нєбитов

