В Бучанському районі у селі Святопетрівське сталася бійка між підлітками та чоловіками.
Про це повідомила поліція Київщини.
Бійка у Святопетрівському: деталі
Зазначається, що родина відпочивала на території домоволодіння, поруч із яким компанія підлітків “поводилася голосно”.
– Чоловіки вийшли зробити зауваження, після чого виник словесний конфлікт, який переріс у бійку. Наразі правоохоронці зареєстрували інформацію до Єдиного обліку заяв та повідомлень про кримінальні правопорушення та інші події, – йдеться у повідомленні.
Відомство наголошує, що перевірка все ще триває.
Нагадаємо, у грудні в Києві затримали чоловіка, який вчинив бійку та поранив ножем двох пасажирів столичного метрополітену.

