19-річний український скелетоніст Владислав Гераскевич виборов дві медалі на перших змаганнях у сезоні.
Перший представник України зі скелетону на Олімпійських іграх став призером на етапі Кубка Північної Америки, який проходив у канадському Вістлері.
У перший день змагань Владислав виборов срібну нагороду з часом 1:46,31, відставши від лідера на десять сотих.
Читайте: Світоліній та Білодід дали звання заслужених майстрів спорту
Наступного змагального дня український скелетоніст покращив свій час (1:46,04) і здобув золото. Цей результат дозволив Гераскевичу встановити особистий рекорд швидкості 143,6 км/год.
Зазначимо, що золота медаль на етапі Кубка Північної Америки є першою перемогою українського скелетона в історії.
Скелетон – це швидкісний спуск крижаною трасою на спеціальних санях без рульового керування. Також він є олімпійським видом спорту. Він був включений до програми Олімпійських ігор 2002 року у Солт-Лейк-Сіті після 54-річної відсутності.
Раніше олімпійський чемпіон Олег Верняєв посів друге місце на чемпіонаті світу у вправах на брусах.
Фото: Vladyslav Heraskevych.

