Це був один смертник – Пентагон про теракт у Кабулі

Пентагон

Фото: Depositphotos

У Міністерстві оборони США змінили інформацію про кількість вибухів та загиблих військовослужбовців у Кабулі 26 вересня.

– Можу підтвердити, що ми не віримо, що був другий вибух біля готелю Baron або поблизу нього. Це був один смертник. У плутанині дуже динамічних подій, таких як ці, іноді може бути спотворена інформація,– заявив під час брифінгу в Мінобороні США генерал -майор Хенк Тейлор.

Також він наголосив на тому, що, згідно з оновленими списками жертв, 26 серпня в Афганістані загинуло 13 військовослужбовців, а не 12, як було повідомлено спершу.

– Усі наші молитви нині адресовані сім’ям загиблих та їхнім товаришам по команді. Це жахливий час для них, – зазначив він.

Поранені внаслідок теракту американські військові наразі перебувають на лікуванні в Німеччині.

Крім того, за добу було евакуйовано близько 300 громадян США. Загальна кількість евакуйованих американців досягла приблизно 5,1 тис. осіб.

Вибух біля воріт аеропорту в Кабулі стався 26 серпня. Згодом про другий теракт заявив представник Пентагону Джон Кірбі.

За його словами, вибух прогримів поблизу готелю Baron.

Потім з’явилася інформація про 12 загиблих американських військовослужбовців.

Відповідальність за організацію терактів в аеропорту Кабула в Афганістані взяло на себе угруповання ІДІЛ-К.

Джерело: U.S. Department of Defense

Тетяна Забожко редакторка стрічки
Категорії: Світ