Харківський бронетанковий завод випустив для української армії понад 100 танків зразка 2017 року.
Танки оснащені сучасними нічними приладами спостереження. Нова техніка отримала динамічний захист, цифрові радіостанції Либідь К-2РБ, систему супутникової навігації.
Про це йдеться у прес-службі Урядового порталу.
– Українська армія стає сильнішою і здатною перемагати агресора, – йдеться у повідомленні.
Читайте: 500 танків і сотні бойових машин: Росія стягнула на Донбас техніку
До речі, біля села Тернове (Луганська область) безпілотник ОБСЄ зафіксував 33 танка бойовиків.

