У столичній поліції розповіли, що під час проведення офіційних заходів з нагоди Дня Незалежності України надійшло повідомлення про замінування Майдану.
– Було одне під час офіційних заходів повідомлення про замінування Майдану Незалежності. Порушено кримінальне провадження, – зазначив начальник поліції Києва Андрій Крищенко.
Він додав, що територія Майдану була обстежена і перевірена ще до початку заходів, фахівці здійснювали перевірку вже після закінчення заходів. Інформація про закладення вибухівки не підтвердилась.
Читайте: Марш захисників України у Києві (ТРАНСЛЯЦІЯ)
Крищенко зазначив, що у Марші захисників України взяли участь близько 12 тис. осіб.
– Близько 12 тис. людей брали участь безпосередньо в ході і десь 20 тис. громадян було на тротуарах вздовж маршруту руху. Взагалі на піку, на Майдані, за нашими попередніми підрахунками, до 50 тис. було людей, – повідомив Крищенко.
Також Факти ICTV розповідають в режимі онлайн, як святкують День незалежності по всій Україні.

