Децентралізація охопить всю Україну, включно з Кримом і Донбасом – Корнієнко

Україна

Фото: Dan Grytsku | Dreamstime.com

Перший заступник голови фракції Слуга народу Олександр Корнієнко запевнив, що новий адміністративно-територіальний устрій України охопить всі регіони країни, включно з Кримом і Донбасом.

– Тут питання буде, звичайно, коли це почне реально діяти, – зазначив нардеп.

За його словами, згідно з дорожньою картою децентралізації, до кінця листопада буде готовий проект адміністративно-територіального устрою України, після цього – його обговорення з суспільством.

Читайте: Розведення військ і безпека на Донбасі – Зеленський провів зустріч з силовиками

Корнієнко нагадав, що процес децентралізації передбачає внесення змін до Конституції, і тільки після цього можна подавати в Раду відповідні законопроекти.

Нагадаємо, раніше спікер Верховної Ради Дмитро Разумков заявив, що децентралізація в Україні триває і її потрібно буде провести на окупованих територіях після їх повернення.

Джерело: Децентралізація охопить всю Україну, включно з Кримом і Донбасом – Корнієнко | Факти ICTV
Валентина Летяк редакторка стрічки
Категорії: Україна