Заступник голови фракції Слуга народу Євгенія Кравчук заявила, що керівництво фракції не підтримує позицію Євгена Брагар щодо оплати комунальних послуг пенсіонерами.
Вона вибачилася за слова депутата і назвала висловлювання Брагара абсолютно некоректним.
– Хочу вірити, що він дійсно мав на увазі лише зловживання в отриманні субсидій та інших соціальних пільг тими, хто матеріально забезпечений (депутатам-мільйонерам, які не соромились отримувати відшкодування за житло в Києві, привіт), – написала Кравчук.
Читайте: Нардеп написав заяву на волонтера за дискримінацію російської мови
Заступник голови фракції порадила Баргару не брати участь у ток-шоу.
– Не вмієш – не берися. Або вчися. Не готовий до прямих ефірів – займайся законодавчою роботою, – вважає Кравчук.
Нагадаємо, Брагар в ефірі телеканалу 112 Україна порадив жінці, яка дзвонила у студію продати собаку, якщо вона елітної породи, а за виручені гроші оплатити комунальні послуги.