Прем’єр-міністр Денис Шмигаль записав звернення, в якому розповів подробиці запровадження надзвичайної ситуації в України, а також він наголосив, що це немає нічого спільного з надзвичайним станом.
Також глава Кабміну зазначив, що всі рішення спрямовані на ліквідацію пандемії коронавірусу в Україні. Хвороба зафіксована у 13 областях та місті Києві.
Читайте: Надзвичайна ситуація в Україні: чи зміниться щось для громадян
– Надзвичайна ситуація – це не надзвичайний стан. Вона не порушує конституційні права та не ставить хрест на економіці. Насамперед, це про збільшення наших з вами спільних обов’язків для подолання епідемії, – заявив Шмигаль.
Він додав, що запровадження надзвичайної ситуації допоможе прибрати додаткові бюрократичні формальності, які можуть перешкоджати в оперативній ліквідації пандемії.
Нагадаємо, що 25 березня уряд запровадив надзвичайну ситуацію в усій Україні та продовжив карантин до 24 квітня.
Уряд діє за визначеним планом боротьби з поширенням коронавірусної інфекції. І сьогоднішнє рішення обумовлене тим, що випадки захворювання на Covid-19 вже виявлені в 13 областях та місті Києві.