Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль закликав регіони подавати пропозиції щодо збільшення кількості ліжок та створення мобільних госпіталів.
Відповідне доручення він дав під час наради з керівниками областей щодо ситуації з поширенням коронавірусної хвороби в Україні.
– Лікарні необхідно перепрофілювати. Подавайте пропозиції щодо розширення ліжкового фонду та розрахунки, наскільки можливо це зробити.
Читайте: На 500 ліжок: у Варшаві на стадіоні розмістять госпіталь для хворих на Covid-19
Також прем’єр обговорив негативний прогноз РНБО щодо зростання кількості хворих у Львівській області найближчим часом.
За словами Шмигаля, до кінця жовтня 80% ліжок мають бути забезпечені подачею кисню.
В Україні зайнято 68% ліжок для хворих на Covid-19
Станом на 20 жовтня ліжка для хворих на коронавірус зайняті на 68,4%. Наразі в Україні використовується 33 919 ліжко-місць.
Найгірша ситуація з завантаженістю у Луганській та Донецькій областях.

