Верховна Рада України ухвалила за основу законопроект, який звільнює внутрішньо переміщених осіб від негативних наслідків невиконання грошових зобов’язань.
За документ №2329 проголосувало 333 народних депутати.
Згідно з нововведеннями, у країні можуть запровадити такі зміни:
- обмеження загальної суми відсотків за договорами кредиту чи позики для ВПО, вони не можуть перевищувати суму відсотків, нарахованих до настання терміну виконання основного зобов’язання;
- під час невиконання переселенцями зобов’язань за договорами кредиту чи позики не буде нараховуватися штраф, пеня;
Крім того, кредитори будуть зобов’язані здійснювати перерахунок заборгованості для ВПО за договорами кредиту чи позики.
Проект закону.
Засідання Ради 4 лютого
Під час пленарного засідання 4 лютого Рада ухвалила за основу законопроект №4543, яким передбачено зміни до закону Про приватизацію державного і комунального майна (щодо приватизації великих об’єктів).
Документ підтримало 284 народних депутати.
Детальніше про засідання Верховної Ради читайте на Фактах ICTV.