У Мелітополі зранку вибухнула автівка колаборанта Зубарєва: що відомо

У Мелітополі підірвали автівку колаборанта Максима Зубарєва: що відомо

Фото до: У Мелітополі зранку вибухнула автівка колаборанта Зубарєва: що відомо

В окупованому Мелітополі зранку вибухнула автівка місцевого колаборанта, колишнього депутата міськради Максима Зубарєва.

Оновлено о 13:55. Як повідомили партизани Атеш, зрадника Зубарєва могли ліквідувати свої, бо він нікому не потрібний.

Раніше мер міста Іван Федоров розповів, що вибух стався на проспекті Богдана Хмельницького. Туди одразу виїхали швидкі.

– Від “несправності” автівки постраждав любитель всього комуністичного Максим Зубарєв. Він пішов на співпрацю з ворогом, одним з перших і очолював так звану Якимівську адміністрацію, – розповів Федоров.

Нагадаємо, що Зубарєву 28 вересня 2022 року СБУ повідомила про підозру в колабораційній діяльності.

Зрадник за підтримки окупаційної армії і представників держави-агресора провів низку заходів для підготовки та організації проведення незаконного референдуму.

Читайте також
Окупанти вивозять ліс-кругляк із Мелітополя – Генштаб ЗСУ

Нагадаємо, що 2 квітня в Мелітополі стався вибух на території локомотивного депо, де окупанти облаштували ремонтну базу військової техніки, а також сховище палива та боєприпасів, пролунало щонайменше шість вибухів.

Марта Бондаренко редакторка стрічки
Категорії: Україна