Ґвалтував і катував: суд виніс вирок наглядачеві Ізоляції Куликовському

Денис Куликовський Палич – який вирок визначив суд – катував в Ізоляції

Новини Донбасу

3 січня Шевченківський районний суд Києва виніс найвищу міру покарання терористу квазіреспубліки ДНР та так званому наглядачу імпровізованої в’язниці Ізоляція Денису Куликовському на прізвисько Палич, затриманому восени 2021 року.

Воєнний  злочинець проведе у в’язниці 15 років.

Про це повідомили журналісти видання Новини Донбасу із зали засідання.

Судовий процес проходив у закритому режимі, оскільки 22 особи, що постраждали, повідомляли про страшні тортури, які їм довелося пережити в казематах під керівництвом Палича.

Суд визнав Куликовського винним за ч. 1 статті 258 (Терористичний акт), ч.1 статті 28 (Вчинення злочину групою осіб), ч. 1 статті 438 (Порушення законів та звичаїв війни) КК України. Також військовий злочинець буде змушений виплатити компенсації двом своїм жертвам за цивільними позовами – 440 тисяч гривень та 95 тисяч гривень.

Нагадаємо, Куликовського судили за кількома статтями Кримінального кодексу. Його жертви розповідали, як бойовик ґвалтував і катував їх, змушував гавкати як собак і принижував усіма садистськими способами.

А одразу після затримання Палича СБУ оприлюднила його зізнання. Він розповів, що працював так званим інспектором охорони цієї катівні до грудня 2014 року, а потім його призначили на посаду начальника.

Фото: Новини Донбасу

Катерина Білоброва редакторка стрічки
Категорії: Україна