ЗСУ ліквідували командира полку РФ Лебедєва: що відомо

Окупанти

Фото: Генштаб ЗСУ

На Харківщині українські військові знищили командира 83 мотострілецького полку 69 мотострілецької дивізії Збройних сил РФ полковника Лебедєва.

Про це повідомляє оперативно-стратегічне угруповання військ Хортиця.

ЗСУ ліквідували командира полку РФ Лебедєва

На Великобурлуцькому напрямку у Харківській області наші військові ліквідували російського полковника Лебедєва, який командував там штурмовими діями.

– За оперативною інформацією, воїни Сил оборони знищили командира 83 мотострілецького полку 69 мотострілецької дивізії російської армії полковника Лебедєва, який командував штурмовими діями на Великобурлуцькому напрямку, – йдеться у повідомленні ОСУВ Хортиця.

Фото: deep state

За даними Генерального штабу ЗСУ, протягом доби на Куп’янському напрямку ворог здійснив п’ять штурмових дій. Російські війська намагалися прорватися на позиції наших захисників у районах Радьківки, Куп’янська та Загризового.

Нагадаємо, що головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський заявив, що російська армія платить максимальну ціну за спробу провести “літній наступ”, щодня втрачаючи близько тисячі вбитими й пораненими.

Читайте також
Близько 10 боїв щодня: Сирський розповів про штурми окупантів на Харківщині
Ангеліна Малиновська редакторка стрічки
Категорії: Україна