Україна отримала від малої приватизації з початку року 4,5 млрд грн – Шмигаль

Денис Шмигаль

Фото: Урядовий портал

Україна активно проводить малу приватизацію. Цього року Фонд держмайна вже реалізував об’єктів на 4,5 млрд грн.

Про це заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час виступу на Київському міжнародному економічному форумі (КМЕФ).

– Це великий показник, навіть порівняно з мирним часом. Попри війну, мала приватизація дає результати. Уряд передав ФДМУ за час війни 2 200 державних підприємств. Це величезна кількість, – наголосив він.

За словами Шмигаля, планується залишити у власності держави до 200 критично важливих для економіки країни підприємств, корпоратизувавши їх і призначивши наглядові ради.

Процес приватизації, зокрема й малої, за завданням президента Володимира Зеленського стартував у вересні 2022 року.

Йдеться про можливість викупити об’єкти, які роками простоювали, за справедливу ціну та запустити на них робочий процес.

Читайте також
Кабмін визначив правила проведення аукціонів під час великої приватизації
Валентина Летяк редакторка стрічки
Категорії: Економіка