Обстріл Одещини та звільнення Іванівки: що відбувається на 138 добу війни (онлайн)

Війна в Україні – день 138 – новини України під час війни онлайн

Фото: Факти ICTV

З початку З кінця
Трансляція завершена
00:16 - 11 Липня

За тиждень Збройні сили України знищили 22 російські склади з боєприпасами, чотири бази, одну нафтобазу та одну казарму.

00:20 - 11 Липня

Україна просить жителів Запорізької та Херсонської областей евакуюватися з регіонів через плани ЗСУ розпочати контрнаступ, щоб звільнити території від російських окупантів. Про це повідомила міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук.

Фото: Офіс президента

00:34 - 11 Липня

Міністерство оборони США офіційно повідомляє, що 8 липня США зобов’язалися надати Україні чотири додаткові високомобільні артилерійські ракетні системи Himars та боєприпаси.

Фото: Getty Images

00:40 - 11 Липня

У найближчі роки розпочнеться процес розпаду Росії як країни. Вона перетвориться на різні держави, зокрема, Татарстан, Башкортостан та інші. Про це заявив міністр оборони України Олексій Резніков.

Фото: Міноборони України

00:59 - 11 Липня

У Новій Каховці чутно вибухи. Лунає сигнал повітряної тривоги.

01:05 - 11 Липня

Російські війська обстріляли приватний сектор Бахмуту запалювальними боєприпасами. Про це повідомив глава Донецької ОВА Павло Кириленко.

За оперативною інформацією, згоріло щонайменше сім приватних житлових будинків. Пожежно-рятувальні підрозділи ДСНС ліквідовують наслідки обстрілів.

06:28 - 11 Липня

Внаслідок влучання російської ракети вранці 11 липня частково зруйнована житлова шестиповерхівка у центральній частині Харкова.

Як повідомили Суспільному у ДСНС регіону, станом на 4.30 рятувальники врятували одну літню жінку, триває розбір завалів.

06:31 - 11 Липня

ЗСУ авіацією завдали ударів по скупченню російських військ в Херсонській області та знищили два командні пункти. Про це повідомляє оперативне командування Південь.

Наразі підтверджені втрати противника становлять: 38 військових РФ та 10 одиниць техніки, серед яких чотири гаубиці Мста-Б, переносний зенітно-ракетний комплекс та п’ять одиниць автотехніки.

 

07:24 - 11 Липня

Ранкове зведення Генштабу ЗСУ: на Краматорському та Бахмутському напрямках є ознаки підготовки підрозділів противника до активізації бойових дій.

07:39 - 11 Липня

В обласному управлінні ДСНС опублікували фото наслідків влучання російської ракети у житловий будинок у Харкові.

За даними управління, загиблих чи поранених немає. Рятувальники витягли з-під завалів 86-річну мешканку другого поверху. Наразі на місці події проводяться аварійно-рятувальні роботи.

Юлія Захарченко редакторка стрічки
Категорії: Суспільство