З російського полону повернулись троє морських піхотинців

полонені піхотинці

Фото до: З російського полону повернулись троє морських піхотинців

До України із російського полону вдалося повернути трьох військовослужбовців окремого батальйону морської піхоти ВМС України.

Про це повідомляє пресцентр ВМС ЗС України.

Звільненим воїнам надали першочергову медичну та психологічну допомогу.

Командування Морських сил наголошує, що своїх воїнів Україна не полишає.

– Військово-морські сили України вкотре доводять, що лозунг Своїх не полишаємо для нас не просто слова. Командування ВМС України та морської піхоти вітають побратимів, які повернулися з полону, – йдеться у заяві.

11 листопада повідомлялося, що завдяки обміну полоненими Україні вдалось повернути додому ще 45 воїнів та тіла двох загиблих захисників.

Читайте також
Щоб не нашкодити побратимам: звільненим з полону порадили, як спілкуватися зі ЗМІ

Фото: ВМС ЗС України

Марта Бондаренко редакторка стрічки
Категорії: Суспільство