З російського полону повернулись троє морських піхотинців
До України із російського полону вдалося повернути трьох військовослужбовців окремого батальйону морської піхоти ВМС України.
Про це повідомляє пресцентр ВМС ЗС України.
Звільненим воїнам надали першочергову медичну та психологічну допомогу.
Зараз дивляться
Командування Морських сил наголошує, що своїх воїнів Україна не полишає.
– Військово-морські сили України вкотре доводять, що лозунг Своїх не полишаємо для нас не просто слова. Командування ВМС України та морської піхоти вітають побратимів, які повернулися з полону, – йдеться у заяві.
11 листопада повідомлялося, що завдяки обміну полоненими Україні вдалось повернути додому ще 45 воїнів та тіла двох загиблих захисників.
Фото: ВМС ЗС України
Пов'язані теми:
Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.