У Шевченківському районі Києва, куди вночі 23 червня влучила російська ракета, завершили пошуково-рятувальні роботи.
Внаслідок атаки РФ загинули 9 людей, зокрема 11-річна дівчинка та її мама. У Шевченківському районі постраждали 26 жителів Києва, а загалом у місті травми різного ступеня дістали 36 осіб.
Про це повідомив міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко та Київська міська військова адміністрація.
Нічна атака на Київ 23 червня
На місці ворожого удару у Шевченківському районі столиці тривають аварійно-відновлювальні роботи – фахівці демонтують небезпечні конструкції.
– Дякую рятувальникам, поліцейським, медикам, комунальникам – усім, хто працював безупинно з перших хвилин. У такі моменти кожна хвилина – це боротьба за життя. Ми документуємо кожен факт воєнного злочину Росії. І працюємо над тим, щоб винні понесли покарання, – наголосив Клименко.
У КМВА зазначили, що роботи з ліквідації наслідків російського удару у Шевченківському районі безперервно тривали всю ніч. З вечора комунальники вивезли понад 1 080 кубічних метрів сміття.
– Наразі обережно розбираємо елементи конструкцій, які провисли та не закріплені. Будинок дав додаткові тріщини, тому служби працюють дуже обережно, – додали в адміністрації.
Уночі 23 червня Росія атакувала Київ дронами та ракетами. Внаслідок вибухів зафіксовано пошкодження у шести районах столиці.
У Шевченківському районі ударом ракети було повністю зруйновано під’їзд житлової п’ятиповерхівки – з даху до першого поверху.
Понад 30 пошкоджених об’єктів, з яких 27 – житлові будинки, три заклади освіти, майже 40 автівок. У сусідніх будівлях повибивало вікна і пошкодило фасади.