На території України не відключатимуть електропостачання протягом неділі, 22 березня.
Про це повідомляє Національна енергетична компанія Укренерго.
Графіки відключення світла на 22 березня не заплановані
За даними компанії, у різних областях України не заплановані графіки погодинних відключень світла та обмеження для промисловості.
Зазначається, що споживачі будуть з електрикою протягом всієї доби у неділю, 22 березня.
Водночас в Укренерго закликали українців користуватися потужними електроприладами вдень у період з 10:00 до 15:00.
14 березня міністр енергетики Денис Шмигаль розповів, що українські інженерні групи провели обстеження списаних ТЕЦ на території країн Європейського Союзу, щоб забезпечити необхідне для ремонту обладнання.
Крім цього, 14 лютого прем’єр-міністерка України Юлія Свириденко заявляла, що Кабінет міністрів не розглядає можливість підняття тарифу на електроенергію для населення.

