На Харківському напрямку ворог встановлює блокпости та фортифікаційні споруди на під’їзних шляхах та безпосередньо поряд з населеними пунктами Великий Бурлук, Капитолівка, Михайлівка, Левківка, Забавне та Куп’янськ.
Про це повідомляють у Генштабі ЗСУ.
Окупанти готуються до наступу на Слов’янському напрямку. Була спроба наступальних дій в районі населеного пункту Довгеньке, проте там ворог зазнав втрат та відступив.
На Лиманському напрямку активних бойових дій не було. Окупанти обстрілювали інфраструктуру в районах населених пунктів Лиман, Озерне та Діброва.
Ворог зосередив зусилля у напрямку населеного пункту Сєвєродонецьк. Вів штурмові дії в районі Тошківки.
На Авдіївському, Курахівському, Новопавлівському та Запорізькому напрямках фіксується зниження інтенсивності ведення боїв.
За минулу добу на Донецькому та Луганському напрямках відбили 11 атак ворога, знищили шість танків, 10 одиниць бойової броньованої техніки та шість одиниць автомобільної техніки противника.
Підрозділи протиповітряної оборони на зазначених напрямках збили один БпЛА Орлан-10 та ворожий літак Су-25.
Голова Житомирської ОВА Віталій Бунечко в ефірі телемарафону повідомив, що Росія завдала два ракетних удари по місту. Перший удар вдалося відбити ППО, але ось наступні ракети влучили в залізничну інфраструктуру.
Львівські десантники знищили підрозділ 76-ї десантно-штурмової дивізії окупантів.
В одному з районів виконання завдань, воїни 80 окрема десантно-штурмова бригада ДШВ ЗСУ знищили дві бойові машини та чотирнадцять окупантів з 76-ї десантно-штурмової дивізії повітряно-десантних військ збройних сил РФ, місто Псков.
За перші три місяці повномасштабної війни в Україні кількість загиблих російських військових, ймовірно, є такою самою, як була у Радянського Союзу під час його дев’ятирічної війни в Афганістані.
Про це повідомляє розвідка Великої Британії. Вона називає кілька причин, які призводять до таких втрат з боку РФ.
За останню добу українські військові знищили ще 150 загарбників. Загальна кількість ліквідованих окупантів складає вже близько 29 200 осіб.
Бойові втрати РФ у війні проти України:
- танки ‒ 1 293 (+8);
- бойові броньовані машини ‒ 3 166 (+25);
- артилерійські системи – 604 (+5);
- реактивні системи залпового вогню (РСЗВ) – 201;
- засоби ППО – 93;
- літаки – 204;
- гелікоптери – 170;
- БПЛА оперативно-тактичного рівня – 476 (+6);
- крилаті ракети – 110 (+3);
- кораблі /катери – 13;
- автомобільна техніка та автоцистерни – 2 206 (+12);
- спеціальна техніка – 43.
Ситуація навколо Сєвєродонецька минулої доби кардинально не змінилася. Вона залишається напруженою, але контрольованою. Продовжуються обстріли мирних будинків, нищиться інфраструктура та гинуть люди.
Про це в ефірі всеукраїнського телемарафону заявив голова Сєвєродонецької районної державної адміністрації Роман Власенко.

