, випусковий редактор

4 поради, які допоможуть не попастися на гачок забудовників-аферистів

Як не стати жертвою забудовника-афериста

Про це він розповів у сюжеті програми Ранок у Великому Місті на ICTV.

Нижче наведені приклади найпоширеніших афер.

Низькі ціни

Зараз дивляться

Таке доступне житло завжди розгортає масштабну рекламну кампанію. Вони обносять будівельний майданчик високими парканами і вдають, що вони там щось будують. Пам’ятайте, якщо вам пропонують житло в недобудові на 30-40% дешевше, ніж аналогічне у цьому ж районі, скоріш за все, це будівництво так і залишиться будівництвом.

Одна квартира – багато власників

Вашу квартиру продають не тільки вам, але ще десятці бажаючих купити її. У договорах вони не вказують ні номер квартири, ні площу, ні секцію.

Ми купували не це

Часто забудовники використовують хитрощі при підписанні договорів, і не вказують ні конкретної площі, ні кількості грошей, які ви повинні заплатити. А вже в кінці будівництва сума зростає у кілька разів. Хитрий забудовник каже, що все подорожчало, і потрібно платити більше.

Чоботар без чобіт

Забудовник не проти того, щоб ви в’їхали до квартири і почали там жити. Але там немає ні світла, ні газу, ні опалення. Він тягне з підключенням і ніяк не може здати будинок в експлуатацію. Минають роки, квартира псується. І жити в ній абсолютно неможливо.

Читайте: Домушники-актори: як впізнати і не попастися на виверти злодія

Як не стати жертвою забудовників-аферистів?

Перед покупкою первинного житла завжди уважно читайте договори та вивчайте технічну документацію. У договорі має бути зазначено, хто, де і коли будує. І коли будівництво буде закінчено.

Максимально точно наведіть всі довідки про своє забудовника. Підрядник це або субпідрядник, прочитайте відгуки в інтернеті, порахуйте кількість будинків, які він побудував. Ну і, звичайно ж, ви маєте повне право вимагати показати стан балансу на рахунках забудовника. Таким чином ви будете знати – забудовник цей липовий або справжній.

Намагайтеся купувати готові квартири. Мало того, будинок повинен бути зданий в експлуатацію. В цьому випадку вам гарантовано підключать світло, газ і тепло.

Якщо забудовник не виконує умови – розривайте з ним договори і вимагайте свої гроші назад.

забудова
Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Ad

Завантаження

Помилка в тексті
Помилка