
У Вови складний діагноз – відхилення у ментальному плані з проявами ДЦП. Він наполегливо займається спортом уже 9 років. Перші кроки були у футболі. Далі бадмінтон і великий теніс.
І зараз, у своєї 23 роки Вові дійсно є чим пишатись. У 2009 році він виборов срібну медаль на змаганнях у Варшаві.
А його перший тренер, викладач спецшколи-інтернату №15 Василь Матвеєв з теплом згадує Вовину перемогу, розповідаючи про нього Ранку у Великому Місті.
– Ви знаєте, я був приємно вражений. Ми їздили в Варшаву на змагання на Європейські літні ігри, і в мене такий учень … Вова Гусєв. Дуже слабенький. Для мене було відкриття, що, телефонує мені знайома тренерка і каже – бігом сюди в Палац, Вові вручають медаль. Я все кинув, я думав, що він з бадмінтону, ну в кращому випадку вийде у десятку зі 160 спортсменів. А він завоював бронзову медаль. Для мене це було, знаєте, радість дуже величезна, – каже тренер.
У 2012 році у рамках Спеціальної Олімпіади України, Вова приймав участь у змаганнях з легкої атлетики і виборов бронзу. З початку 2016 року три рази на тиждень, він займається великим тенісом. Уже цієї осені Вова покаже перші результати напружених тренувань на тенісному турнірі у Києві. Зараз його тренер Володимир Жалко-Титаренко. Історію цього тренера ми розповідали у минулих сюжетах.
Читайте: Ольга Леонова: як перетворити віддалене село у центр спортивного життя
До речі, в Україні спортсмени з вадами у розумовому розвитку змагаються у рамках Спеціальної Олімпіади. Це всеукраїнська організація, яка об’єднує близько 19 000 спортсменів з відхиленнями у ментальному плані у 16 регіонах країни. А з 2010 року заходи Спеціальної Олімпіади в Україні проводяться за підтримки Coca-Cola.
Вова Гусєв вірить, що спорт – це життя! Тож, довіряйте своїй мрії! Надихайтеся кожним днем. Вірте, що все в житті можливо.
Раніше ми писали про підлітка, яким цікавляться найсильніші футбольні клуби.