Артем Довбик увійшов до команди сезону Ла Ліги за версією Globe Soccer Awards

Форвард збірної України та іспанської Жирони Артем Довбик потрапив до символічної збірної Ла Ліги сезону-2023/24.
Нагороду він отримав на церемонії Globe Soccer Awards, що відбулася у готелі Cala di Volpe на острові Сардинія.
Поточний сезон чемпіонату Іспанії Довбик завершив у статусі найкращого бомбардира. На його рахунку 24 забитих м’ячі, що на один більше, ніж у найближчого претендента Александра Серлота з Вільярреала.
До символічної збірної Ла Ліги увійшли чомусь лише сім футболістів. Крім українця від Жирони туди потрапили також захисник Мігель Гутьєррес, півзахисник Алейш Гарсія та форвард Савіньйо.
Символічна збірна Ла Ліги від Globe Soccer Awards
- воротар: Унаї Сімон (Атлетік);
- захисники: Мігель Гутьєррес (Жирона);
- півзахисники: Алейш Гарсія (Жирона), Ілкай Гюндоган (Барселона);
- форварди: Савіньйо, Артем Довбик (обидва — Жирона), Роберт Левандовські (Барселона).
Артем також претендував на звання найкращого гравця сезону Ла Ліги, але ця нагорода дісталася півзахиснику Реала та збірної Англії Джуду Беллінгему.
На цій же церемонії найкращим тренером сезону чемпіонату Іспанії визнали наставника Жирони Мічела, а Ламіл Ямал із Барселони став найкращим молодим гравцем (U-23).
Фото: Getty Images, Instagram/Артем Довбик