Укр Рус
, Директор департаменту інтернет-проектів Starlight News

Чоловік дівчини Лещенка Топольський вперше відреагував на скандал

Чоловік дівчини Лещенка Топольський вперше відреагував на скандал

– Мені нема чого сказати, я зав’язую з діджєїнгом і йду в політику, – іронічно відповів ЗМІ Анатолій Топольський у Facebook.

Чоловік Топольської також окремо прокоментував скріншот листування у соцмережі:

– Тут кароче ж самі розумієте, і я встряв у цю движуху всю. Кореспонденти атакують, ТБ дзвонить, газети пишуть, взагалі нормальна тема. Відчуваю себе як в серіалі Багаті і знамениті, пам’ятаю з бабусею років 20 назад дивилися. Вона ще тоді пам’ятаю сказала: “Відчуваю, внучок, незвичайна доля тебе чекає”. І ось, прийшло, – пише Анатолій Топольський.

Зараз дивляться

До відома, Анатолій Топольський, який відомий як діджей під ніком Dj Tapolsky, є лише формальним чоловіком Анастасії. Адже вони вже давно не разом, а Анастасія Топольська навіть знайшла собі нову другу половинку – народного депутата Сергія Лещенка.

Читайте: Лещенко розрядив атмосферу: Яка на… квартира!??

Нагадаємо, Сергій Лещенко придбав квартиру в центрі Києва площею 192 кв м за 7,5 млн грн, за його словами, частково на позичені кошти. “Половину” грошей він нібито позичив у засновника Української правди Олени Притули, а решту додала його дівчина Анастасія Топольська.

До речі, ми отримали ексклюзивний коментар від дівчини Сергія Лещенко та вияснили, що вона може заробити на квартиру за декілька місяців.

Факти ICTV також розібрали скандал навколо купівлі квартири: реакція політиків, блогерів, жартівників, а також самого Сергія Лещенка. Жарт нардепа був найсмішніший.

Сергій Лещенко
Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Завантаження

Помилка в тексті
Помилка