Сміливий флешмоб #ямаюправосказатині заполонив мережу

Українки завжди були сильними і мали вибір.
Щоб нагадати про це, був створений флешмоб #маюправосказатині, який закликає жінок розказати історіі з власного життя про те, як вони казали НІ чоловікам, керівникам або просто відмовлялися від пропозицій, які не відповідали цінностям та цілям.
До флешмобу, ініціаторкою якого стала Олеся Жулинська, вже долучилося багато жінок з усієї країни. Принт для футблоки із зображенням гарбуза створила художниця Олеся Драшкаба. Це своєрідний символ відмови вийти заміж, який використовували українки з давніх давен.
До слова, це проект Фонду Олени Пінчук АНТИСНІД. Взяти участь у ньому може кожен – достатньо замовити собі футболку на сайті fashion-aid.in.ua, сфотографуватися у ній та опублікувати свій пост з цим фото на своїй сторінці у Facebook.
Читайте: Три слова, які не можна говорити мамі – новий тренд Twitter
– Моя дорога продовжилася завдяки одному великому “ні” аутоімунних захворювання і щоденним маленьким “ні” його проявів. Ну і нехай, адже все інше зі мною, – пише журналіст Яна Мойсеєнкова.
– Слово “НІ”, насправді, вимірює ступінь твого внутрішнього компромісу. Звісно, якщо для тебе важливо, дивлячись у дзеркало, не червоніти…, – пише ведуча Фактів тижня на ICTV Оксана Соколова.
– У можливості сказати НІ для мене – моя СИЛА, моя СУТНІСТЬ, моя справжня ЖІНОЧНІСТЬ, – пише користувач Тетяна Шевчук.
– Розкажіть свої життєві історіі про те, як ви казали НІ, – закликає жінок журналіст телеканалу ICTV Ахава Тесленко.
– “Хороша дівчинка” – це соціальна роль, яку багато хто вибирає просто з відсутності вибору. Хороші дівчата слухняні, і рідко відмовляють, але дуже часто брешуть)) В першу чергу собі, – ділиться у соціальній мережі Олеся Драшкаба.
– Я помилялася, думаючи що слово “НІ” зруйнує моє життя. Розуміння того, що я #маюправосказатиНі, дали мені шанс вибрати свій власний унікальний і цікавий шлях в житті, а не погодитися на той, що прописала система або якісь люди, – долучається для акції Слава Фролова.
– І досить іноді просто описати свою мрію на папері, скласти план і почати йти до неї маленькими кроками, здійснюючи її, часто з провалами і невдачами, злетами і падіннями, своїми і чужими стражданнями.
Але цей шлях стане тією самою історією, яку ви можете пронести і розповісти, надихаючи всіх навколо, – пише Леся Шинкарук.
Нагадаємо, флешмоб був запущений Фондом Олени Пінчук АНТИСНІД, щоб нагадати українкам, що у них завжди було право керувати своїм життям.