Укр Рус
, редакторка стрічки

Вірус Коксакі дійшов до України

Вірус Коксакі дійшов до України

Про це попереджає завідувач клініко-діагностичною лабораторією інфекційної лікарні Інституту епідеміології та інфекційних хвороб імені Громашевського Олександр Карловський, передає УНН.

– Поширення вірусу залежить від соціально-побутових умов. На наших українських курортах не так багато готелів з нормальною каналізацією і питною водою. У Радянському Союзі ця хвороба була поширена – коли у нас замість нормальних каналізацій стояли туалети, а недалеко – збір води, – пояснив він.

 

Також фахівець відзначив, що основну небезпеку вірус становить для літніх людей і дітей.

Зараз дивляться

– Смертність не велика, але все залежить від ослаблення організму. Якщо він супроводжується якимись іншими хворобами – можемо мати летальний результат. Вірус супроводжується температурою, висипаннями на тілі. Лікується він часом. Специфічної терапії немає, якщо є зневоднення організму – компенсують водою, – розповів лікар.

Оновлено о 14.30. Користувач соцмережі Facebook Інна Приходько заявила, що вірус вже дійшов до України.

– На жаль, але в Україні він теж є. Ми з’їздили в Лазурне і там захворіли. І місцеві з лікарів не чули про нього і як лікувати не знають, – написала вона.

У соцмережі продовжують з’являтися відомості про небезпечний вірус.

Вірус Коксакі дійшов до України Фото 1

Читайте: Вірус Коксакі! Як діє і чи можна вберегти себе

Нагадаємо, останнім часом українці, які відпочивають у Туреччині, активно діляться інформацією про поширення вірусу Коксакі, що супроводжується сильним жаром і висипаннями на тілі. В основному хворіють діти, що купалися у басейнах.

Нещодавно вірусом Коксакі заразилася сім’я українців в елітному готелі Туреччини.

Вірус Коксакі, Одеса
Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Завантаження

Помилка в тексті
Помилка