
Про це повідомила прес-служба АП.
– Ухвалення цього закону дозволить провести глибоку всеосяжну освітню реформу, яка підвищить якість освіти та конкурентоспроможність молодого покоління на ринку праці. Він забезпечить реальні кроки до включення України в європейський освітній простір, – йдеться у повідомленні.
При цьому президент підкреслив, що освітня реформа є однією з головних, тому що настільки майбутнє країни не залежить від жодної іншої реформи.
Закон підвищує роль державної української мови в освітньому процесі. Також він забезпечує рівні можливості для всіх, тому що гарантує кожному випускнику високий рівень володіння мовою, необхідний для успішної кар’єри в Україні.
Читайте: Топ-10 найпопулярніших вишів України в 2017 році (ІНФОГРАФІКА)
– Україна демонструвала та надалі демонструватиме таке ставлення до прав національних меншин, яке відповідає нашим міжнародним зобов’язанням, знаходиться в гармонії з європейськими стандартами та є зразком для сусідніх країн, – додав Порошенко.
Крім того, президент доручив МЗС та Міносвіти провести необхідні консультації з європейськими партнерами, в тому числі з Радою Європи.
Раніше стало відомо про готовність Києва направити на експертизу в Раду Європи мовну статтю закону про освіту, щоб підтвердити відсутність порушень міжнародних зобов’язань.
Фото: АП