Обстріл Херсону та Мелоні в Києві: що відбувається на 363-тю добу війни в Україні (онлайн)

Війна в Україні – день 363 – новини України під час війни онлайн

Фото до: Обстріл Херсону та Мелоні в Києві: що відбувається на 363-тю добу війни в Україні (онлайн)

З початку З кінця
Трансляція завершена
00:00 - 21 Лютого

МЗС Німеччини радить своїм громадянам не їхати до Росії.

Особливо це стосується найближчих днів, з 20 по 26 лютого, коли в Росії пройде низка офіційних заходів, у зв’язку з якими буде посилено заходи безпеки.

Німецьке МЗС особливо застерігає від поїздок у російські області, близькі до кордону з Україною – Ростовську, Краснодарську, Саратовську, Воронезьку та Волгоградську та інші прикордонні регіони.

06:20 - 21 Лютого

Збройні сили України дають відсіч російським окупантам, які всі сили кидають на наступ на Куп’янському, Лиманському, Бахмутському, Авдіївському та Шахтарському напрямках у районах Невського, Бахмута, Новобахмутівки, Водяного та Мар’їнки.

06:51 - 21 Лютого

Авіація Сил оборони напередодні завдала 16 ударів по районах зосередження особового складу та військової техніки окупантів та вгатила по ворожому зенітно-ракетному комплексу на вогневій позиції.

Також наші захисники збили три безпілотники типу Ланцет.

Підрозділи ракетних військ та артилерії уразили:

  • дві позиції протиповітряної оборони ворога,
  • батарею реактивних систем залпового вогню росіян.
07:29 - 21 Лютого

Російські окупанти дали працівникам бюджетних організацій Горлівки Донецької області час до липня для отримання паспортів РФ.

Якщо до 1 липня в бюджетників не буде російських паспортів, їх звільнять із займаних посад.

За інформацією, яка є в розпорядженні Генерального штабу Збройних сил України, працівникам бюджетної сфери наказали поставити підписи під “розпорядженням” так званої окупаційної адміністрації Горлівки щодо необхідності набуття громадянства Російської Федерації.

08:59 - 21 Лютого

Можливості російської протиповітряної оборони в Україні можуть ослабнути після виведення з прифронтових районів зенітно-ракетних комплексів С-300.

Такий прогноз озвучили в Інституті вивчення війни (ISW) після повідомлення Генштабу ЗСУ про те, що російські війська вивели частину систем С-300 із пунктів дислокації в Україні та передали їх на ремонтні підприємства в Росії.

Крім того, американські аналітики вважають, що такі дії окупантів можуть свідчити про те, що проблеми з обслуговуванням систем протиповітряної оборони у РФ значно ширші.

10:08 - 21 Лютого

Із початку повномасштабного вторгнення Росії до України від війни постраждали 18 955 цивільних.

Такі дані станом на 13 лютого повідомили в управлінні Верховного комісара ООН із прав людини.

Із 18 955 цивільних 7 199 було вбито та 11 756 поранено.

Лише за січень 2023 року жертвами серед цивільних стали 697 людей.

– В управлінні Верховного комісара ООН із прав людини вважають, що фактичні цифри значно вищі.

Згідно з іншим незалежним аналізом, імовірно, було вбито понад 16 тис. мирних жителів, – зазначають у розвідці Міноборони Великої Британії.

10:51 - 21 Лютого

Російські війська вночі 21 лютого продовжили вчорашні обстріли енергетичної інфраструктури Херсонської області.

Станом на ранок світла немає в трьох населених пунктах Білозерської громади – Кізомисі, Велетенському та Гончарному.

804 абоненти залишились без електропостачання через пошкодження ліній електропередачі.

Крім того, через нічний обстріл світло зникло й у передмісті Херсона – у селищі Зимівник.

Там від’єднано від напруги 538 точок обліку.

11:04 - 21 Лютого

Втрати РФ на 21 лютого 2023

  • особового складу ‒ близько 144 440 (+760),
  • танків ‒ 3 326 (+10),
  • бойових броньованих машин ‒ 6 562 (+9),
  • артилерійських систем – 2338 (+4),
  • РСЗВ – 471,
  • засобів ППО ‒ 243,
  • літаків – 299,
  • гелікоптерів – 287,
  • безпілотників оперативно-тактичного рівня – 2 023 (+5),
  • крилатих ракет ‒ 873,
  • кораблів (катерів) ‒ 18,
  • автомобільної техніки та автоцистерн – 5 210 (+1),
  • спеціальної техніки ‒ 226 (+1).
12:10 - 21 Лютого

Удень 21 лютого в Херсоні чутно вибухи.

Про це з місця події передають місцеві жителі.

12:24 - 21 Лютого

Удень 21 лютого російські війська обстрілюють Херсон.

За словами керівника обласної військової адміністрації Олександра Прокудіна, пролунало вже близько 20 вибухів.

Очільник ОВА припускає, що окупанти, імовірно, гатять із Градів.

Ангеліна Малиновська редакторка стрічки
Категорії: Україна